Kategorie
Facebook

Najdete nás i na MALL

Dárková sada 3 malých mýdel - Pleva

Včelí produkty » Kosmetika » Péče o pleť
Včelí produkty » Kosmetika » Péče o tělo

Cena s DPH:135.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Potěšte své blízké nebo sami sebe
Hledáte milou drobnost, kterou byste potěšili maminku, babičku, kamarádku či kolegyni? Chtěli byste vyzkoušet některé z mýdel se včelími produkty, ale nevíte, pro které se rozhodnout? Vyzkoušejte všechny a zjistěte, které je pro vás to pravé. Všechna mýdla krásně voní, nevysušují pokožku a jsou vhodná pro každodenní péči pro ruce a celé tělo. Specifické vlastnosti pak každé z mýdel získává podle daného včelího produktu, který obsahuje – med, propolis či mateří kašičku. Které je které?

Medové mýdlo (žluté)
Sladká vůně, jemné účinky. Umývat se medem možná působí jako bláznivý nápad, ale jen do té chvíle, než to vyzkoušíte. Med pomáhá udržovat pokožku správně hydratovanou, zjemňuje, zvláčňuje a ještě kouzelně voní. Velmi šetrné složení pak medové mýdlo předurčuje k péči o citlivou nebo dětskou pokožku, kterou by jiná mýdla mohla podráždit. Však byl také jeho vliv na pokožku znám už stovky let před naším letopočtem.

Mýdlo s mateří kašičkou (bílé)
Mateří kašička bývá někdy nazývána jako elixír mládí. Včelí královna, která je kašičkou krmena, se totiž dožívá až 20× vyššího věku než ostatní členky úlu. Takže... Proč kašičku nepoužít na naši pokožku, a uchovat jí tak mladistvý vzhled co nejdéle? V kosmetice se využívá ke zkvalitnění pleti, dodává ji totiž přesně tu výživu, kterou potřebuje. Do mýdla je přidána především pro zjemnění pokožky, po každém umytí bude hebčí a vláčnější.

Mýdlo s propolisem (hnědé)
Mýdlo s propolisem můžete používat jak na běžné denní mytí rukou a celého těla, tak i pro systematickou péči o problematickou a citlivou pokožku náchylnou k plísni nebo ekzémům. Dle recenzí našich zákazníků pomáhá i při dalších kožních problémech. Propolis je totiž velmi účinná složka, která aktivně bojuje proti cizorodým zárodkům. Mýdlo samotné pak krásně voní a zbavuje mastnoty, zároveň je ale velmi jemné, nevysušuje a podporuje zdravý a hebký vzhled pokožky.

Návod k použití
Mýdla lze používat na ruce a pokožku celého těla. Jsou vhodná pro denní péči i o citlivou pokožku.